Gustaf Ericson Fischer oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF ERICSON FISCHER (1846-1893), kalv, signerad Gustaf Eson F -76, olja på duk, ca 29x37 cm

491686

2017-10-16