Trancherbestick England silverspecial
2017-11-04
491693
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TRANCHERSBESTICK, sterlingsilver, Sheffield 1915, stämplade TB, handtag i trä och silver, blad i stål, längd ca 29-39 cm, originaletui
Bruksslitage