Halvmåneformat fönster jugend

Halvmåneformat fönster jugend
Halvmåneformat fönster jugend
Halvmåneformat fönster jugend
Halvmåneformat fönster jugend
Halvmåneformat fönster jugend
Halvmåneformat fönster jugend

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÖNSTER, 1900-talets första hälft, jugend, halvmåneformat, blyinfattat delvid färgat glas, mått ca 78x158 cm

Slitage

491716

2017-10-16