Teservis design Bülow-Hübe

Teservis design Bülow-Hübe
Teservis design Bülow-Hübe
Teservis design Bülow-Hübe
Teservis design Bülow-Hübe
Teservis design Bülow-Hübe
Teservis design Bülow-Hübe

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VIVANNA TORUN BÜLOW-HÜBE, tekanna med sil., märkt Dansk International Designs Ltd,Torun/Spain, sockerskål och mjölkkanna, märkta Dansk International Designs Ltd, LP/Spain, möjligen designade av Vianna, försilvrad mässing, tekannans längd ca 20 cm

Handtaget på kannan ej original, sockerskålen och tekannan med bucklor, bruksslitage

491723

2017-10-11