Dessertgafflar samt olika modeller skedar i silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DESSERTGAFFLAR, 6 st, K Anderson, 1920-tal, BORDSSKEDAR, 3 st, C.G. Hallberg, TESKEDAR, 6 st, KAFFESKEDAR, 5 st, KAKTÅNG, importstämplar, silver, totalvikt ca 602 g

491730

2017-10-11