Golvlampa Josef Frank Svenskt Tenn Tema Lampor

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

JOSEF FRANK, "Spirallampan", golvlampa, Svenskt Tenn, modell 1838 formgiven 1934, blankpolerad mässing med böjbar arm, höjd ca 105 cm

Brukssslitage, smärre ytskador, skadad skärm

491742

2017-10-12