Vitrinskåp design Frank

Vitrinskåp design Frank
Vitrinskåp design Frank
Vitrinskåp design Frank
Vitrinskåp design Frank
Vitrinskåp design Frank
Vitrinskåp design Frank
Vitrinskåp design Frank
Vitrinskåp design Frank
Vitrinskåp design Frank
Vitrinskåp design Frank

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOSEF FRANK, vitrinskåp, Svenskt Tenn, modellnummer 2070, fanérat med mahogny, dragknopp i mässing, inredning med speglar och glashyllor, höjd ca 48, 38x15,5 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

491743

2017-10-12