Vitrinskåp design Frank
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOSEF FRANK, vitrinskåp, Svenskt Tenn, modellnummer 2070, fanérat med mahogny, dragknopp i mässing, inredning med speglar och glashyllor, höjd ca 48, 38x15,5 cm
Bruksslitage, smärre ytskador
491743
2017-10-12