Fåtöljer
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, senempire, 1800-talets mitt, mahogny, armstöd med skurna dekorationer i form av bl a akantusblad, stoppad textil klädsel, sitthöjd ca 40, djup 60, bredd 60 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.
491759
2017-10-12