Fåtöljer 1900-talets mitt

Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, klädsel i lejongul plysch, djuphäftad rygg, lös sittplymå, kulfötter, höjd 82, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

491772

2017-10-12