Klubbat för:
13 000 SEK
5 000 SEK
MATBORD, Frankrike, Richelieu Art & Meubles de France, 2000-tal, runt bord förlängbart med 5 iläggsskivor, höjd ca 77, diameter 120, maxlängd med skivor 360 cm
Visst slitage
491776
2017-10-12