Matbord Frankrike

Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike

Klubbat för:

13 000 SEK

5 000 SEK

MATBORD, Frankrike, Richelieu Art & Meubles de France, 2000-tal, runt bord förlängbart med 5 iläggsskivor, höjd ca 77, diameter 120, maxlängd med skivor 360 cm

Visst slitage

491776

2017-10-12