Anna Munthe Norstedt Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANNA MUNTHE NORSTEDT (1854-1936): Blommor, signerad Anna. M., olja på duk, ca 28x22 cm

491779

2017-10-30