Ljusstakar restauration

Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration
Ljusstakar restauration

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, restauration, polerad brons, patinerade, höjd ca 25 cm

Ursprungligen förgyllda

491785

2017-10-12