Tage Nordholm akvarell

Tage Nordholm akvarell
Tage Nordholm akvarell
Tage Nordholm akvarell
Tage Nordholm akvarell

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAGE NORDHOLM (1927-1990): ´´Blåsipebacke´´, signerad Tage Nordholm, akvarell på papper, ca 50x64 cm

491791

2017-10-12