Mona Huss Wallin oljemålning

Mona Huss Wallin oljemålning
Mona Huss Wallin oljemålning
Mona Huss Wallin oljemålning
Mona Huss Wallin oljemålning
Mona Huss Wallin oljemålning
Mona Huss Wallin oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Exotisk blomma, signerad M. Huss W-1986, olja på duk, 90x75 cm

491796

2017-10-12