Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IGGE KARLSSON (1932-2009): Barn och blommor, signerad och daterad Igge K -75, olja på duk, ca 85x69 cm
491798
2017-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här