Evy Låås akvarell

Evy Låås akvarell
Evy Låås akvarell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVY LÅÅS (1923-1999): Blomsterstilleben, signerad Låås, akvarell, ca 40x41 cm

491803

2017-10-12