Specialauktion Allmoge täcke

Specialauktion Allmoge täcke
Specialauktion Allmoge täcke
Specialauktion Allmoge täcke
Specialauktion Allmoge täcke

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÄCKE, 1800-tal, 2 sammanfogade stycken, munkabälte i rött och grönt, ca 180x150 cm

Bruksslitage, smärre skador och hål

491818

2017-10-16