Ulf Scherlin paraplyställ

Ulf Scherlin paraplyställ
Ulf Scherlin paraplyställ
Ulf Scherlin paraplyställ
Ulf Scherlin paraplyställ
Ulf Scherlin paraplyställ
Ulf Scherlin paraplyställ

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF SCHERLIN, papaplyställ, lackerad metall, höjd ca 52, diameter 24 cm

Slitage, repor

491831

2017-10-12