Enicar Sherpa Guide stål herrarmbandsur 1960-tal
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ENICAR, Sherpa Guide, armbandsur, stål, 1960-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, datum, 24-tim visare, läderarmband samt spänne i stål (ej original), diameter 43 mm
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage. Vridbar ytterring med världstider.
491849
2017-10-17