Enicar Sherpa Guide 600 herrarmbandsur 1960-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

8 000 SEK

ENICAR, Sherpa Guide 600, armbandsur, stål, 1960-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, datum, 24-timmarsvisning, patent nr. 314962, stålarmband original, diameter 43 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage. Repor på urtavla. Vridbar ytterring med världstider.

491855

2017-10-17