Enicar Jet Graph Sherpa 300 herrarmbandsur

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

ENICAR, Jet Graph Sherpa 300, armbandsur, stål, 1960-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, kronograf, 24-tim visare, refnr. 072-02-02A, serienr. 2342/5-69, patentnr. 314962, cal R724 (valjoux), vridbar GMT-ring, läderarmband och samt spänne i stål (ej original), diameter 40 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage och repor

491859

2017-10-17