Levrette herrarmbandsur stål 1940-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEVRETTE, armbandsur, stål, 1940-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, kronograf med minuträknare, serienr. 21207, läderarmband samt spänne (ej original), diameter 38 mm
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage.
491872
2017-10-17