Levrette herrarmbandsur stål 1940-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEVRETTE, armbandsur, stål, 1940-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, kronograf med minuträknare, serienr. 21207, läderarmband samt spänne (ej original), diameter 38 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage.

491872

2017-10-17