Karl Axel Pehrson

Karl Axel Pehrson
Karl Axel Pehrson
Karl Axel Pehrson
Karl Axel Pehrson

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (8) Exoitiska växter, signerad och daterad K.A. Pehrsson -74 repsektive 75, färglitografi, varierande mått ca 20x28 cm

491875

2017-10-12