Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DENISE GRÜNSTEIN (Finland, född 1950): Utan titel, signerad och daterad med dedikation "Till Lars från Denise -95", gelatinsilverfotografi, 45,5x36 cm
491880
2017-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här