Eva Cederström oljemålning

Eva Cederström oljemålning
Eva Cederström oljemålning
Eva Cederström oljemålning
Eva Cederström oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA CEDERSTRÖM (Finland, 1909-1995): Kesäyö, signerad och daterad Eva Cederström 1945, olja på pannå, ca 37x45 cm

491886

2017-10-12