Jaeger-LeCoultre Geomatic herrarmbandsur

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, Geomatic Chronometre, armbandsur, 18K roséguld, 1960-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, datum, boettnr. E398, serienr. 1046583, verknr. 1661734, cal K881G, läderarmband och spänne i gulddoublé (ej original), diameter 36 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

491887

2017-10-17