Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IGGE KARLSSON (1932-2009): (12) 1 blandteknik, 4 etsnignar, 6 färglitografi, 1 färgetsning, varierande mått, blandteknikens bladmått ca 56x76 cm, ormade
etsningarna samma motiv
491888
2017-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här