Igge Karlsson

Igge Karlsson
Igge Karlsson
Igge Karlsson
Igge Karlsson
Igge Karlsson
Igge Karlsson
Igge Karlsson
Igge Karlsson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IGGE KARLSSON (1932-2009): (12) 1 blandteknik, 4 etsnignar, 6 färglitografi, 1 färgetsning, varierande mått, blandteknikens bladmått ca 56x76 cm, ormade

etsningarna samma motiv

491888

2017-10-12