A Lange & Söhne för tyskt bombflyg herrarmbandsur

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

A. LANGE & SÖHNE, Beobachtungs uhr (B-uhr), armbandsur, stål, 1930-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, tillverkad för tyskt bombflyg, serienr. FC23883, verknr. 212672, cal 127-560A-1, läderarmband och sölja original, diameter 55 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage.

491893

2017-10-17