A Lange & Söhne för tyskt bombflyg herrarmbandsur
Klubbat för:
39 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
A. LANGE & SÖHNE, Beobachtungs uhr (B-uhr), armbandsur, stål, 1930-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, tillverkad för tyskt bombflyg, serienr. FC23883, verknr. 212672, cal 127-560A-1, läderarmband och sölja original, diameter 55 mm
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage.
491893
2017-10-17