Certina DS stål 1960-tal herrarmbandsur

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CERTINA, DS, armbandsur, stål, 1960-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, refnr. 346.825, serienr. 5752653/5601113, cal 25-65, stålarmband (fixoflex) ej original, diameter 38 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage. Ytterring skadad.

491899

2017-10-17