Zenith Chronometre bordsur 1950-tal
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ZENITH, Chronometre, bordsur, förgylld och lackerad mässing, 1950-tal, mineralglas, manuellt uppdrag, 54-timmars gångtid, 155x155 mm
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Gångreservsindikator.
491925
2017-10-17