Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, Bergin & co, 1800/1900-tal, etikettmärkt, gustaviansk stil, skuren dekor med rosetter och räfflad medaljong, senare ytbehandling, blankförgylld och med slagmetall, längd ca 175, största bredd 65 cm.

Smärre slitage

491943

2017-10-12