Spegel
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL, Bergin & co, 1800/1900-tal, etikettmärkt, gustaviansk stil, skuren dekor med rosetter och räfflad medaljong, senare ytbehandling, blankförgylld och med slagmetall, längd ca 175, största bredd 65 cm.
Smärre slitage
491943
2017-10-12