Laila Prytz litografi

Laila Prytz litografi
Laila Prytz litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LAILA PRYTZ (1907-1982): komposition, signerad, 286/300, faärglitografi, bladmått 34,5x31,5 cm
oramad

491959

2017-10-12