Skåp Louis XVI-stil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP med stenskiva, Louis XVI-stil, omkring sekelskiftet 1900, halvmåneformat, fanerat i mahogny, gallerkant och dekorbeslag i mässing, intarsia i rutmönster, höjd 86, 66x32 cm
Bruksslitage, smärre franérskador på ben, nyckel och hyllplan saknas
491966
2017-10-12