Skåp Louis XVI-stil

 Skåp Louis XVI-stil
 Skåp Louis XVI-stil
 Skåp Louis XVI-stil
 Skåp Louis XVI-stil
 Skåp Louis XVI-stil
 Skåp Louis XVI-stil
 Skåp Louis XVI-stil
 Skåp Louis XVI-stil
 Skåp Louis XVI-stil
 Skåp Louis XVI-stil
 Skåp Louis XVI-stil
 Skåp Louis XVI-stil

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

SKÅP med stenskiva, Louis XVI-stil, omkring sekelskiftet 1900, halvmåneformat, fanerat i mahogny, gallerkant och dekorbeslag i mässing, intarsia i rutmönster, höjd 86, 66x32 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, smärre franérskador på ben, nyckel och hyllplan saknas

491966

2017-10-12