Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGELTRYMÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, bord med stenskiva, spegel med uppstickande krön, bord med stenskiva, höjd ca 50+155, bredd 55 cm
Visst slitage
491970
2017-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här