Appliquer rokokostil
2017-10-12
491977
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
APPLIQUER, 1 par, rokokostil, 1900-tal, vardera med dubbla ljusarmar, höjd ca 23 cm
Smärre slitage