Konsolbord empire
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KONSOLBORD, empire, 1800-talets början, fanerad med mahogny, dekor av karyatider, beslag i brons, skiva i sten, höjd ca 87, 116x45 cm
Masksstunget, skiva med nagg, förstärkningar, listedelar på bakben saknas
491985
2017-10-12