Konsolbord empire

Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KONSOLBORD, empire, 1800-talets början, fanerad med mahogny, dekor av karyatider, beslag i brons, skiva i sten, höjd ca 87, 116x45 cm

Masksstunget, skiva med nagg, förstärkningar, listedelar på bakben saknas

491985

2017-10-12