Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
BORD, 1800-tal, sannolikt Italien, med låda i sargen, fanérat i olika träslag, skiva med figurscen av musicerande puttis, höjd ca 68, 53x35 cm
Slitage, fanérbortfall
491987
2017-10-12