Bord Italien

Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

BORD, 1800-tal, sannolikt Italien, med låda i sargen, fanérat i olika träslag, skiva med figurscen av musicerande puttis, höjd ca 68, 53x35 cm

Slitage, fanérbortfall

491987

2017-10-12