Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, tidigt 1900-tal, mässing, 5 ljusarmar med glödlampshållare, höjd ca 80, diameter 60 cm
Bruksslitage
492004
2017-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här