Jorge Krallis färglitografier

Jorge Krallis färglitografier
Jorge Krallis färglitografier
Jorge Krallis färglitografier
Jorge Krallis färglitografier
Jorge Krallis färglitografier
Jorge Krallis färglitografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORGE KRALLIS (född 1937): Cirkus Mundi, signerad och daterad Krallis -77, tre färglitografier, 192/210, 47,5X36,5 cm, i originalmapp

492009

2017-10-12