Max Ernst färglitografi
Valmis
2017-10-18
492023
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
MAX ERNST (Tyskland, 1891-1976), "I like Girls" signerad och numrerad Max Ernst 41/70, färglitografi tryckt på rispapper, 47x39 cm, bladstorlek 54x44 cm