Max Ernst färglitografi

Max Ernst färglitografi
Max Ernst färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAX ERNST (Tyskland, 1891-1976), "I like Girls" signerad och numrerad Max Ernst 41/70, färglitografi tryckt på rispapper, 47x39 cm, bladstorlek 54x44 cm

492023

2017-10-18