Fåtölj Danmark
Valmis
2017-10-12
492039
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, Wing-back, Danmark, 1900-talets mitt, stomme i lackad bok, breda organiskt formade öronlappar, knappar i ryggen, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, ställvis nötta partier