Fåtölj Danmark

Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, Wing-back, Danmark, 1900-talets mitt, stomme i lackad bok, breda organiskt formade öronlappar, knappar i ryggen, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, ställvis nötta partier

492039

2017-10-12