Fåtölj 1940-tal

Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJ, funkis, 1940-tal, mönstrad textil samt sittplymå i sammet, raka ben i lackat trä, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

492048

2017-10-12