Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Ljusa mattan", matta, formgiven 1928, rölakan, signerad MMF, ca 300 x 260 cm
fransar saknas, skador och fläckar
492054
2017-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här