Väggarmaturer design Bergström Tema Lampor
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
HANS BERGSTRÖM, "Modell 397", väggarmaturer, 1 par, Ateljé Lyktan, 1950-tal, mässing, glas, märkta Ateljé Lyktan Åhus 397, höjd ca 24 cm
Kuntoraportti
En skärm med kantnagg
492069
Päivämäärä:
2017-10-13