Väggarmaturer design Bergström Tema Lampor

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

HANS BERGSTRÖM, "Modell 397", väggarmaturer, 1 par, Ateljé Lyktan, 1950-tal, mässing, glas, märkta Ateljé Lyktan Åhus 397, höjd ca 24 cm

Kuntoraportti

En skärm med kantnagg

492069

Päivämäärä:

2017-10-13