Stolar design Jacobsen
Vollendet
2017-10-13
492073
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 2 st, Fritz Hansen, Danmark, daterade 1979, stålunderrede med kromade ben, blålackerad sits, sitthöjd ca 44 cm
Ytskador