Golvlampa Falkenbergs Belysning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FALKENBERGS BELYSNING, golvarmatur, 1900-talets andra hälft, mässing, delvis läderklädd, etikettmärkt, total höjd ca 146 cm

Smärre bucklor o märken, skärm med smärre skada

492076

2017-10-13