Ljusstakara empierstil

Ljusstakara empierstil
Ljusstakara empierstil
Ljusstakara empierstil
Ljusstakara empierstil
Ljusstakara empierstil
Ljusstakara empierstil
Ljusstakara empierstil
Ljusstakara empierstil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st., snarlika, empirestil, 1800-tal, försilvrad brons, höjd 22 cm

Slitage, sneda

492086

2017-10-12