Ljusstakar omkring 1900

Ljusstakar omkring 1900
Ljusstakar omkring 1900
Ljusstakar omkring 1900
Ljusstakar omkring 1900
Ljusstakar omkring 1900
Ljusstakar omkring 1900
Ljusstakar omkring 1900
Ljusstakar omkring 1900
Ljusstakar omkring 1900
Ljusstakar omkring 1900

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sekelskiftet 1900, empirestil, kanelerad dekor, förgylld brons, höjd ca 20 cm

Mindre ytskador

492097

2017-10-13